Hotel Stary Młyn Jura Krakowsko-Częstochowska lotnisko Pyrzowice

Hotel Częstochowa – Jura Krakowsko-Częstochowska

Dwugwiazdkowy Hotel Stary Młyn to bardzo ładnie prezentujący się obiekt zbudowany z drewnianych bali i jurajskiego kamienia.

Dużym atutem jest nasza lokalizacja – blisko Częstochowy oraz niedaleko lotniska Katowice-Pyrzowice. Stanowimy też doskonałą bazę wypadową dla turystów lubiących zwiedzać przepiękne tereny Jury Krakowsko-Częstochowskiej i podziwiać uroki Jasnej Góry w Częstochowie. Hotel jest położony przy trasie DK-1 (E75) między Katowicami a Częstochową. Mamy świetną lokalizację i można do nas dojechać bez żadnych problemów dosłownie z każdej strony.

Hotel przy trasie do Łodzi do Katowic do Zakopanego do Krakowa

Posiadamy komfortowe i klimatyzowane pokoje. W każdym pokoju znajduje się łazienka z prysznicem oraz zestaw ręczników i kosmetyków hotelowych. Na wyposażeniu każdego pokoju jest telefon, telewizor oraz stojak na bagaż. Dysponujemy dużym i monitorowanym parkingiem, a cały obiekt jest w zasięgu bezprzewodowego, darmowego Internetu.

Część naszych pokoi posiada łóżka pojedyncze a część podwójne (małżeńskie). Stary Młyn to zarówno hotel biznesowy jak i hotel rodzinny – idealny dla gości podróżujących służbowo i świetny dla par, małżeństw czy rodzin z dziećmi.

Ceny pokoi:

Pokój 1-osobowy 130 zł

Pokój 2-osobowy 175 zł

Pokój 3-osobowy 250 zł

Pokój 4-osobowy 320 zł

Pokój 2-osobowy LUX 195 zł

W cenie noclegu wliczone jest bogate śniadanie w formie bufetu.

Doba hotelowa trwa od godziny 12.00 w dniu przyjazdu do godziny 10.00 w dniu wyjazdu.
Na miejscu restauracja otwarta w godzinach 6.00 – 24.00.

Hotel Pyrzowice lotnisko

Hotel znajduje się niedaleko lotniska AIR PORT Katowice w Pyrzowicach.

hotel trasa do łodzi, hotel przy trasie, hotel jura

HOTEL STARY MŁYN

stary-mlyn-hotel-kozieglowy
Hotel Stary Młyn to bardzo atrakcyjny obiekt wysokim standardzie położony na jurze Krakowsko-Częstochowskiej w miejscowości Koziegłowy, bezpośrednio przy trasie DK-1 (E75) Katowice-Warszawa.

KARCZMA STARY MŁYN

stary-mlyn-karczma-kozieglowy
Zachwycimy Państwa głębią smaków i aromatów. Kompozycje starannie dobranych ziół i przypraw, unikalnych receptur oraz wieloletnie doświadczenie to gwarancja jakości i pełnego zadowolenia.